Obraz na płótnie "Bronisława Street" (tylko jedna sztuka)

JEDNA SZTUKA
992,35 zł

Jedna sztuka  "Bronisława Street"

Obraz na

992,35 zł
Kształt :
Wymiary :
Ilość:
Wysyłka
Zadaj pytanie

Szybko! Tylko 1 Pozostało na magazynie!

Ostatnie sztuki w magazynie

  Czas dostawy

Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych.

  Zwrot lub wymiana

Zwrot i wymiana jest możliwa do 14 dni od dokonania zakupu.

W 100% ORYGINALNY OBRAZ NA PŁÓTNIE AUTORSTWA DANIELA KRZANOWSKIEGO - KRZANOO ART

(WYKONANY W NOWATORSKIEJ TECHNICE MALARSKIEJ - DIGITAL PAINTING)

Obraz powstały w polskiej pracowni artystycznej - Krzanoo Art - dedykowany wszystkim miłośnikom rodzimej sztuki. Wykonany w technice digital painting łączy w sobie nowoczesność i artystyczną ekspresję, tworząc wrażenie stricte malarskiego dzieła.

TYLKO JEDNA SZTUKA! Jest to wersja Obrazu która występuje tylko w jednym egzemplarzu. Trwałe usunięcie pliku po zrealizowaniu nadruku podkreśla wyjątkowość tego dzieła, nadając mu niepowtarzalną wartość kolekcjonerską. Ta wyjątkowa okazja sprawia, że Obraz nabiera niezwykle cennego charakteru, tworząc trwała i intymną więź między artystą a kolekcjonerem. 

Po nabyciu tego obrazu, będziesz jedynym jego właścicielem, a dzieło sztuki stanie się wyłącznie Twoją Prywatną Kolekcją. Nikt inne nie będzie miał możliwości posiadania tego niezwykłego dzieła. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! 

Każdy obraz jest unikatowy i posiada wartość kolekcjonerską. Wybierając obraz od Krzanoo Art, otrzymujesz nie tylko wyjątkowe dzieło sztuki, ale także inwestycję o rosnącej wartości.

Metoda produkcji:

Po ukończeniu i sygnowaniu każdego dzieła praca twórcy zostaje naniesiona na płótno za pomocą tuszy najwyższej jakości (ekologiczne, bezwonne). Zadrukowane są również boki i krawędzie obrazu, dzięki czemu obraz nie wymaga oprawiania - Najwyższa staranność i profesjonalizm wykonania.

Wykorzystane materiały:

Profesjonalne, wysokiej jakości płótno o wysokiej gramaturze (przeznaczone specjalnie do wydruków cyfrowych), naciągnięte na wykonany z naturalnego drewna blejtram. Obraz posiada zawieszkę i JEST GOTOWY DO POWIESZENIA.

”Moje prace są owocem mojej pasji, zaangażowania i precyzji, dlatego oddają wyjątkową wartość artystyczną, estetyczną i wyrafinowanie”

100% POLSKI PRODUKT, 100% POLSKA TWÓRCZOŚĆ!

- wystawiam faktury bez vat

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Boxed:

Sticky Add To Cart:

Font: